Azra Kohen UFO görüntüsü paylaştı, 8 teorilik anket yaptı

Fi, Çi, Pi yazarı Azra Kohen Instagram hesabından tartışma yaratan UFO görüntülerini paylaştı. Söz konusu görüntüler bir animasyona ait olmasıyla beraber 15 yıllık. Bu detaylara rağmen sosyal medya kullanıcıları söz konusu görüntüler hakkında çeşitli teoriler ürettiler. Bu teorileri okuyup derleyen Kohen, hesabından paylaştı.

KOHEN’İN PAYLAŞTIĞI 8 TEORİ

Kohen, şu teorileri yazdı:

“1- Zamanda yolculuk yapıp o zaman akışında olmuş olan bir felaketin durdurulması.

2- Yaşadığı gezegenin öz kaynaklarını kullanmak ve atomu parçalayarak enerji üretmek yerine gezegen ve evren mekanizmasını taklit ederek gelişmemizi isteyen bizden daha gelişmiş bir uygarlığın bizi koruması.

3- Nükleer test sonuçlarına bağlı gelişecek içeriklerin gelişmesini engellemek isteyen daha gelişmiş bir uygarlığın bizi engellemesi.

4- evren incelendiğinde çok ilkel olan atomları parçalayarak ortaya çıkan enerji kullanımı üzerine oturtulmuş bu ilkel teknolojinin evrenin mekan/zaman perdesinde yırtıklar açmasını engellemeyi seçen ve bizim karıncalar ile ne kadar ilişkimiz var ise onların da bizimle alakası olmayan bir uygarlığın evreni koruma çabası.

5- insanlığı bu gezegenin içeriği ile birleştirerek var eden daha gelişmiş bir uygarlığın kendini bizlere tanıtması.

6- Nükleer başlığın atıldığı yerde sürekli bir şekilde aynı takım yıldızları görmemize neden olan bir evren perdesinin var olması ve bu perdenin daha gelişmiş olan bu uygarlık tarafından korunmak istenmesi (burada 3 Cisim Problemi kitabından esinlendiğim doğrudur).

7- Simülasyonda yaşadığımız için uzay dışı nükleer başlıkların simülasyon sistemine zarar vermesinin bizleri simülasyona koyanlar ya da burada doğmamızı sağlayanlar tarafından engellenmesi.

8- Amerikan ordusu bu UFO’yu kendisi üretti ve ileride yapacağı hamlelere taban hazırlıyor.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x