Misli’de 92.66 oran yakaladı, Icardi’nin golüyle kazandı!

Kullanıcı, Misli üyelerinin kupon paylaşımı ve yorumlar yaptığı aynı zamanda puanlar kazandığı Misli Arena’da, kuponunu diğer üyelerle paylaştı.

Inter – Benfica maçında ev sahibine güvenen üye, İtalyan ekibinin maçı 1-0 kazanmasıyla bu tercihinde yanılmadı. Napoli – Real Madrid maçında konuk ekibin yanında yer alan üye çekişmeli geçen maçta Real Madrid’in galip gelmesiyle 2’de 2 yaptı.

Temsilcimiz Galatasaray’ın rakipleri arasında oynanan maçta Kopenhag – Bayern Münih maçında 2.75 orandan konuk ekibin galibiyetine oynayan üye, Bayern Münih’in maçı çevirmesiyle doğru tercih yapmış oldu.

Üyenin kuponundaki bir diğer maç ise Manchester United – Galatasaray maçıydı. Kullanıcı 7.61 oranıyla Galatasaray galibiyetine oynadı. Icardi’nin skoru 3-2’ye getirmesi ve maçın bu sonuçla bitmesiyle Misli üyesi kuponunu tutturmuş oldu.

Misli kullanıcısı böylece 92.66 oran tutturarak 78 bin 802 TL kazandı. Üye, bu kuponuyla Misli Arena’da günün “En İyi 20” kuponu arasında yer aldı.

Siz de Misli’ye üye olarak Misli Arena’da kuponlarınızı paylaşabilir, İddaa bilginizi konuşturarak “Krallar” arasındaki yerinizi alabilir ve Arena Puanları kazanabilirsiniz.

İşte Misli üyesinin Misli Arena’da hem kazandığı hem de kazandırdığı o kupon…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x