Oyuncu Kate Beckinsale kedisinin külleriyle yatıyor

Kate Beckinsale, oyunculuk kariyerine romantik komediler ve dramalarla başlamış olsa da dünya çapındaki ününü Underworld (Karanlıklar Ülkesi) film serisiyle kavuşmuştu.

Bu filmler ünlü oyuncunun kariyerine damga vurduğu gibi özel hayatının da en aslında en önemli parçası oldu. Beckinsale, ünlü film serisinde rol almadan önce 8 sene ünlü oyuncu Michael Sheen’le birlikteydi.

Çift hiç evlenmedi Hatta Kate Beckinsale sevgilisi ona hiç evlenme teklif etmediği için utanç hissettiğini yıllar sonra itiraf etti. Çiftin 1999’da bir kızları oldu.

YASINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR

50 yaşındaki İngiliz aktris Kate Beckinsale, haziran ayında kaybettiği 19 yaşındaki kedisi Clive’in yasını tutmaya devam ediyor.

KÜLLERİNİ SAKLIYOR

Aktris, geceleri kedisinin küllerinin olduğu küçük tabutunu yatağında sakladığını söyledi.

BAYRAMA HAZIRLARDI

İran kedisi olan Clive için Beckinsale, bayramlarda özel kostümler yaptırıyordu. Kedisiyle uyumlu giyinip pozlar veriyordu.

PLAYBOY TAVŞANI OLMUŞTU

Kate Beckinsale, 50. doğum günü için paylaştığı pozlarla beğeni toplamıştı. Kostümlü doğum günü partisi için arkadaşlarıyla poz veren Beckinsale, siyah tavşan kulaklar, büyük kalp şeklinde damla küpeler, dantelli çorap ve yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlanan klasik bir siyah Playboy tavşanı kıyafeti giymişti.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x