Samsung, ‘Galaxy Unpacked’ etkinliği için harekete geçti!

Samsung, 2024 yılında kaybettiği global pazar payını geri kazanmaya odaklanmış görünüyor ve bu planının ilk adımını Galaxy S24 lansmanı ile atacak. Lansmanın 17 Ocak tarihinde San Jose, California’da yapılacağı söyleniyor. Şirketin bu etkinlik için medya mensuplarına ve YouTube içerik üreticilerine 2 Ocak‘ta resmi davetiyeler göndermesi bekleniyor. Bu davetiyeler, erken rezervasyon yapanlar için özel teklifler içerebilir.

Samsung ve Apple gibi şirketler genellikle etkinliklerinden iki hafta önce davetiyeleri gönderirken, bu sefer 15 gün öncesinden gönderiliyor. Ancak, bu süre farkı zaman dilimine bağlı olarak 14 güne de düşebilir.

Samsung, ‘Galaxy Unpacked’ etkinliği için harekete geçti!

Galaxy S24 serisinin, Live Translate, Generative Edit, Nightography Zoom gibi yeni özelliklerle tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Galaxy S24 Plus modelinin ilk defa donanım anlamında bir yükseltme alarak Galaxy S24 Ultra’ya yaklaşacağı ve böylece daha uygun fiyatıyla müşterilerin ilgisini çekeceği söyleniyor.

Samsung, Galaxy S24 serisini erken satın alanlara, daha sonra diğer alışverişlerde kullanılabilecek kredi sağlaması bekleniyor. Yeni yıla girerken, sosyal medya üzerinden birçok sızıntı ve bilgi akışı olacağı tahmin ediliyor. Biz de bu sızıntı ve duyurular hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x