Yer Şişli: Yine motosiklet kazası

İstanbul Şili, Sıracevizler Caddesi Bahar Sokak’ta saat 11.00 sıralarında Khadem Aljamıe Mohamad’ın kullandığı otomobil aynı yönde giden motosiklet sürücüsü Mehmet Yalçın’a çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobilin altında kalan motosiklet sürücüsü yaralandı.

Kazayı görenlerin ihbarıyla olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

DHA’nın haberine göre, diğer sürücüler ve motosikletli kuryelerin yardımıyla yaralı, otomobilin altından çıkarılarak ambulansla Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazada otomobilde bulunan bir kadın ise panik yaşadı. Kaldırıma oturtulan kadını olay yerine gelen kadınlar sakinleştirdi. Otomobil sürücü ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.


‘DURUMU AĞIR’

Kazayı görerek yardıma koşan Burhan Arslan “İkisi de aynı anda Bahar Sokağa giriyordu. Ne olduysa bir anda ve altına aldı. Yardım etmek için duranlar otomobilin altındaki sürücüyü çıkardılar. Durumu ağırdı.

Allah rızası için biz motosikletlilere biraz duyarlı olun. Daha bir hafta önce arkadaşımızı kaybettik. Şoför arkadaşlar da biraz bize destek çıksın” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x